O firmie


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MADAR Sp.J. w Krakowie powstało w 2005 r. z połączenia czetrech firm działających niezależnie od 1994 r. Ideą połączenia było poszerzenie asortymentu produktów geodezyjno-kartograficznych a także możliwości inwestowania i rozwoju własnych rozwiązań w dziedzinie zaawansowanego technologicznie oprogramowania inżynierskiego. Początkiem współpracy w ramach Konsorcjum MADAR był 2004 r. i wykonanie pomiarów kontrolnych upraw rolniczych na zlecenie ARiMR, w woj. małopolskim.

Znakiem firmowym Przedsiębiorstwa są nie tylko pracownicy, ale i grupa stałych wsółpracowników działających w ramach interdyscyplinarnej wymiany wiedzy inżynierskiej. Dlatego istotną częścią działalności jest rozwój oprogramowania specjalistycznego na platformie MicroStation firmy Bentley Co. Na bazie tego systemu, mamy przyjemność zaprezentować nasze rozwiązania aplikacyjne.

MADAR jest generalnym dystrybutorem oprogramowania PoMaK i DB/Gis których autorem jest nasz współpracownik Krzysztof Kremiec.


  Copyright © MADAR SP.J. Kraków DO GÓRY