polska wersja językowa english version
Inwestycje trwające
  • Obsługa budowy Krakowskich Kamienic Herbowych „Gdańsk” i „Poznań” przy ul. Poznańskiej w Krakowie (2006- )

Przedmiotowe wielorodzinne budynki mieszkalne posiadają po dwie pierwsze kondygnacje garaży oraz siedem kondygnacji mieszkalnych. Budynki są dylatowane, w każdej z części budynku znajduje się klatka schodowa oraz dźwig osobowy.


  • Obsługa budowy Zespołu Domów Mieszkalnych Wielorodzinnych z usługami „OAZA” we Wrocławiu ul. Nyska 70 (2008- )

Zespół mieszkalno-apartamentowy Oaza powstaje blisko centrum Wrocławia, przy ul. Nyskiej, w pełnej zieleni, prestiżowej dzielnicy Krzyki. Osiedle będą tworzyły cztery, sześciopiętrowe budynki w kształcie litery "L" otaczające wewnętrzny dziedziniec.


  • Obsługa budowy Fabryki Wyrobów Cukierniczych CADBURY WEDEL sp. z o.o. w Skarbimierzu (2008- )

Fabryka Czekolady powstaje na terenie poradzieckiego lotniska obok istniejącej już Fabryki Gumy do Żucia Cadbury.  • Obsługa budowy dwóch budynków mieszkalnych na osiedlu „Słoneczne Wzgórza”przy ul. Czarnogórskiej, Włoskiej i Wolności w Krakowie (2008- )

Osiedle "Słoneczne Wzgórze" zlokalizowane na wzniesieniu Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej, pozostaje zaledwie 5 km od ścisłego centrum miasta.

  • Obsługa budowy Galerii Victoria w Wałbrzychu (2008- )

Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z powierzchnią handlową i mieszkaniową. Zostanie wybudowana na 10-hektarowej działce, przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja i Skarżyńskiej w centrum Wałbrzycha. Otwarcie kompleksu zaplanowano na wiosnę 2010r.

 
 
MADAR SPÓŁKA Z O.O.    30-418 KRAKÓW    UL. ZAKOPIAŃSKA 9    TEL: 012 260-11-25    FAX: 012 260-11-26    PWMADAR@PWMADAR.PL