polska wersja językowa english version
O firmie

MADAR sp. z o.o. – pod tą nazwą jesteśmy znani od niedawna, bo od 1 lutego 2008r., choć nasze początki sięgają 2005r. Jesteśmy spółką, która powstała na bazie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MADAR Spółka jawna.
Znakiem firmowym MADAR-u są nie tylko pracownicy, ale i grupa stałych współpracowników działających w ramach interdyscyplinarnej wymiany wiedzy inżynierskiej. Dlatego istotną częścią działalności jest rozwój oprogramowania specjalistycznego na platformie MicroStation firmy Bentley Co.

Krótka historia firmy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MADAR Sp.J. w Krakowie
powstało w 2005 r., z połączenia czterech firm działających niezależnie od 1994 r. Ideą połączenia było poszerzenie asortymentu produktów geodezyjno-kartograficznych, a także możliwości inwestowania i rozwoju własnych rozwiązań w dziedzinie zaawansowanego technologicznie oprogramowania inżynierskiego. Początkiem współpracy w ramach Konsorcjum MADAR był rok 2004 i wykonywanie pomiarów kontrolnych upraw rolniczych na zlecenie ARiMR, w woj. małopolskim.
Rozwój PW Madar ułatwiły dotacje UE w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

MADAR SPÓŁKA Z O.O.    30-418 KRAKÓW    UL. ZAKOPIAŃSKA 9    TEL: 012 260-11-25    FAX: 012 260-11-26    PWMADAR@PWMADAR.PL